KA Mühendislik Türkiye’ yi ısıtıyor.

LOGO_KA_MUHENDISLIK_BIG
nobo-logo
logo_jotul

KA Mühendislik; 2002 yılında Selçuk Karabağ, Önder Cider ve Zeynep Cider Karabağ ortaklığıyla İzmir’de Kapron markası ile ses ve ısı yalıtımı konusunda hizmet vermeye başladı… 2004 yılında yurtdışı ihracatları ile sektöründe kendini hızla yenileyerek kendini geliştirmeye başladı.

 

Sektöründe verdiği kaliteli hizmetlerle sağlam temeller atan KA Mühendislik; 2004 yılında elektrik ısıtıcıları konusunda dünyada birçok ilke imza atmış Norveç’te üretilen, NOBO markasının Türkiye distrübitörlüğünü alarak tecrübe ve birikimine yeni bir heyecan kattı.

 

Türkiye geneline birçok bayilik ve yetkili servis kazandırdan KA Mühendislik, yurtiçi ve yurtdışında satış ve teknik donanım başarısını duyurarak tüm dikkatleri üzerine topladı.

 

2011 yılında, Almanya’da üretilen, geleceğin ısıtma ve soğutma sistemleri olan Dimplex ısı pompalarının Türkiye distribütörlüğü anlaşması ile başarısına yeni bir ivme kazandırdı. Tanınmış birçok kişinin yaşam alanı ve ofislerini, özel proje danışmanlığıyla başarıyla yürüttü. Sektörün kalite çıtasını sürekli yukarılara taşıyıp bilgi birikimini çok iyi yöneterek 2013 yılında yine Norveçli Jotul Group’un Türkiye distribütörlüğüyle, iç mimarların ilgi odağı olmayı başardı. Jotul’un döküm demir odun sobaları ve şömineleri birçok dekorasyon mecrasında tercih edilmeye başlandı.

 

Yaşam alanlarının konforunu, temiz ve yenilenebilir enerji vizyonuyla, elektriğin gelecek demek olduğunun bilinciyle ısıtma ve soğutma alanında uzmanlığını devam ettiriyor.

Reef Port

Bodrum,

Türkiye

Muhteşem manzarada, konforlu iklimlendirme.

Bodrum’un belki de en güzel manzarasına sahip, farklı büyüklüklerde tasarlanmış bloklar halinde, en alt kotta denizle buluşan Reef Port Bodrum, birbirinden farklı 14 konutla Bodrum Kalesi ve koyuna konumlanmış prestijli bir projedir. Bu projede sabit iklimlendirme konforunun sağlanması için Dimplex’in sunduğu mükemmel çözümlerle 2012 yılından beri yenilenebilir enerji ayrıcalığıyla, konforlu ve ekonomik iklimlendirme yapılmaktadır. Reef Port projesinde yaşayanlar, Bodrum’un konforunu 4 mevsim Dimplex ayrıcalığıyla yaşama şansına sahipler.•