SMARTRAD

Yeni bir dünya için akıllı ısıtma SmartRad “Mükemmel ısıtma ortağı”

dot-dot-dot

SmartRad, ısıtma hakkındaki düşüncelerinizi tamamen değiştirecek yepyeni, üstelik çevreye duyarlı bir teknoloji…

 

SmartRad, geleneksel radyatör sistemlerinden çok daha az miktarda ve çok daha düşük sıcaklıkta su kullanabilen, akıllı fanlı, normalde yerden ısıtma ile ilişkilendirilen düşük enerjili sıcaklıklarda, mükemmel ısıtma performansı sağlamak için özel olarak tasarlanmış bir konvektör ısıtıcı.

 

SmartRad, geleneksel radyatörlerin, bulundukları mekanda kapladıkları alana gereksinim duymadan, uygun ve pratik tadilat çözümlemeleriyle geliştirilebilecek alternatifsiz bir ısıtma ortağı. Geleneksel radyatörlerin aksine SmartRad, ısının odaya yayılmasına yardımcı olmak için daha kompakt, yüksek verimli bir ısıtıcı ve akıllı kontrollü bir fandan faydalanıyor. Yaratıcı çözümlemelere olanak sağlayan bu ısı pompası sistemi, sadece yeni inşaat projelerinde değil, mevcut yapılarda da zahmetsiz bir tadilat ile uyarlanabileceği anlamına geliyor.

 

SmartRad’ın geleneksel radyatörlerin su hacminin sadece %5’ine sahip düşük termal kütlesi, ısınma süresinin, tepki süresinin, kontrolünün ve ideal konforun önemli oranda arttığı anlamına geliyor. SmartRad’ın düşük termal kütlesi, istenilen oda sıcaklığına ulaşıldığında veya ısıtmanın artık gerekli olmadığı durumlarda (güneş ışığının içeride olduğu saatler gibi) enerji tasarrufu avantajı sunuyor. Üstelik, şık, kompakt dizaynı, beyaz metal, beyaz cam veya siyah cam seçenekleri, düşük işletim maliyetleri, hızlı ısıtma, %40’a varan düşük enerji tasarrufuna bağlı verimlilik artışı, geleneksel radyatörlere göre dört kat daha hızlı ısıtma özelliği, entegre elektronik termostatik kontrol ünitesi, 7 gün, 24 saat programlayıcısı ile SmartRad, daha az enerji, daha az su, daha fazla ısı demek!

dot-dot-dot

Daha fazla verim.